לכל שאלה וייעוץ חייגו: 03-5366296
ייעוץ בענייני מס

ייעוץ בענייני מס

ייעוץ בענייני מס

שיעורי המס בישראל גבוהים ובמקרים רבים מקשים מאוד על התנהלותם הכלכלית של עצמאים ושכירים כאחד עם שיעורי מס המגיעים לעשרות אחוזים. כך נוצר פעמים רבות המצב האבסורדי בו אדם חושש להפיק יותר רווחים עבור עצמו מכיוון שרווח כזה יבוא לרעתו בכל הקשור לשיעורי המס.

על מנת להתמודד ביתר קלות ויעילות עם רשויות המיסים ולנסות להקל על המיסוי הכבד שמקשה מאוד על ניהול כלכלת בית או ניהול עסק תקינים, יותר ויותר אזרחים בישראל פונים אל יועצי מס על מנת שיסייעו להם ללמוד כיצד להסיר מעט מעול המיסוי הכבד.

רו"ח גיא דברת בעל ניסיון רב בתחום המיסוי וישמח לספק עבורך שירותי ייעוץ מס המבוססים על ידע מקיף ומעמיק.

אלו כמה מהשירותים שתוכלו לקבל במסגרת ייעוץ מס:

סיוע בהחזרי מס

קיימת האפשרות לשכור את שירותינו לעבודה השוטפת שלך כשכיר או של העסק שלך. נספק לך ייעוץ בכל החלטה שתתקבל במהלך ההתנהלות. נבחן את כל הפרטים לרבות פרטים אישיים, סטטוס משפחתי, תעסוקה קודמת, נעבור על התנועות בחשבונך ועל תלושי המשכורת ונערוך בדיקה מקיפה שנים אחורה שתבחן את הפעולות שנעשו מול רשויות המס על מנת לבחון אפשרויות לקבל החזרים משמעותיים במיסים ששילמת.

סיוע בתיקון חישוב המס

פעמים רבות משהיינו רוצים להאמין, מתרחשות טעויות בחישוב המס על ידי רשויות המס. הדבר יכול להתרחש עקב טעות אנוש, דיווחים לא נכונים או מילוי שגוי של הטפסים השונים. על מנת להפחית את שיעור המס משמעותית, רו"ח גיא דברת המנוסה בכל תחומי המיסוי יבחן את הטפסים השונים שמולאו על ידך ויערוך בדיקה מדוקדקת בדוחות השנתיים כדי לעדכן את המיסוי הגבוה לשיעור המדויק  ומותאם להתנהלותך הכלכלית האמיתית ובכך לחסוך לך אלפי ואף עשרות אלפי שקלים בשנה.

תכנון מס מיטבי

בנוסף לתיקונים והפחתות בשיעור המס בעבר ובהווה, יועץ מס מקצועי יסייע לך להיערך גם לעתיד ולהכין אותך לכל תרחיש מבחינת עלויות המיסוי. הוא עשוי במידת הצורך גם לנקוט עבורך בפעולות משפטיות שונות כמו להירשם כחברה בע"מ, למשל, לפני ביצוע עסקאות במטרה להפחית את שיעורי המיסים.

כמו כן, בליווי שוטף של שירותי ייעוץ מס, נבצע תכנון מס שיתחשב בכל המיסים שעשויים לחול על עסקאות ורווחים שונים כמו מיסוי בינלאומי או מסי רכש שונים לפני שננקוט בפעולות כדי לתכנן אותן בצורה מושכלת ולבחור באפשרויות המשתלמות ביותר תוך התחשבות במיסוי שייגבה בגינן.

לתכנון וייעוץ מס רו"ח גיא דברת יספק לך שירות מקצועי

על מנת שהעסק שלך ישגשג ויקטין ככל האפשר סיבוכים מול רשויות המיסים, אנו מזמינים אותך לשתף פעולה עמנו ולקבל שירות מקצועי ואמין. משרדנו הממוקם ביהוד משרת לקוחות, עצמאים כשכירים, ומסייע להם לחסוך הון רב. כדי להתחיל לחסוך אלפי שקלים מהמחזור השנתי שלך עוד היום, אנו זמינים לפנייתך.

לשיחת היכרות או פגישת היכרות מלאו פרטיכם או חייגו 03-5366296